G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o.PronájemPronájem bytyPronájem bytu 1+kk, Zlín, ul. Vejvanovská

Pronájem bytu 1+kk, Zlín, ul. Vejvanovská

Pronájem bytu 1+kk, Zlín, ul. Vejvanovská
Nabízíme k pronájmu byt 1+kk v nově zrekonstruované a vybavené vile. Vila G2 se nachází v klidném prostředí ve Zlíně pod Jižními svahy. Součástí kuchyňský kout se spotřebiči (lednice, varná deska, digestoř). Koupelna se sprch. koutem a WC, dále 2x postel s kvalitní matrací, polštářem, přikrývkou, plachtou, povlečením, kvalitní stůl a židle, vestavná skříň a TV. V domě kamerový systém, společná prádelna s pračkami a sušičkou, prostor pro kola, za domem velká terasa a kuřárna. Vzdálenost na MHD 100 metrů. Nájemníci mají k dispozici 9 parkovacích stání. Ihned volný.
Naše nová cena
8 500 Kč
Dodací lhůta (dny) Není uváděno
Kód položky: 001
Realitní makléř: Ing. Rostistav Guryča

Parametry

Nabídka: Pronájem
Objekt: byt 1+kk
Okres: Zlín

podkategorie --> Pronájem byty 1+1

podkategorie --> Pronájem byty 2+1

podkategorie --> Pronájem byty 3+1

podkategorie --> Pronájem byty 4+1

 

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies