G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o.PronájemPronájem bytyPronájem byty 1+1Pronájem bytu 1+kk po kompletní rekonstrukci na ul.Štefánikova ve Zlíně

Pronájem bytu 1+kk po kompletní rekonstrukci na ul.Štefánikova ve Zlíně

Pronájem bytu 1+kk po kompletní rekonstrukci na ul.Štefánikova ve Zlíně
Stačí si zabalit tašku s oblečením, hygienické potřeby a můžete bydlet v krásném, nově zrekonstruovaném, plně vybaveném podkrovním bytě 1+kk, ve Zlíně na Štefánikově ulici. Relaxovat u velké televize v nové posteli s matracemi, polštáři, dekami a povlečením, nebo u stolu se židlemi. Toto všechno je součást vybavení bytu. A to ještě není všechno. Vařit pro sebe, nebo svoji drahou polovičku v plně vybavené kuchyni i s myčkou bude prostě radost. Naprostý klid a pohodu Vám zajistí pračka se sušičkou, sdílená s ostatními byty, v prostoru prádelny. V létě Vás nebudou zlobit vysoké teploty, protože byt je vybaven i klimatizací. Koupelna se sprchovým koutem a WC je naprosto úžasná. Samozřejmostí je i parkovací místo ke každému bytu, tedy i tomuto. Nemáte auto? Nevadí zastávku MHD máte přímo naproti domu. A když Vás přepadne hlad nebo žízeň také nevadí, protože obchod je 100 m od domu. No řekněte, co víc si přát? Byt bude volný od 1.6.2021 Cena 10 900,- Kč včetně energíí V případě zájmu volejte ing. Rostislav Guryča, 776 797 007
Realitní makléř: Ing. Rostistav Guryča

Prodej této položky byl ukončen.

Níže je zobrazena kategorie, ve které byla položka zařazena. Je pravděpodobné, že v ní najdete podobné položky této vybrané.

Parametry

Nabídka: Pronájem
Objekt: byt 1+kk
Okres: Zlín Štefánikova
 

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies