G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o.PronájemPronájem nebytových prostorPronájem obchodních prostor Valašské Mezříčí

Pronájem obchodních prostor Valašské Mezříčí

Pronájem obchodních prostor Valašské Mezříčí
Nabízíme pronájem nebytových prostor v centru Valašského Meziříčí, na ulici Poláškova. Prostory o celkové výměře 28m2 se nachází v přízemí, náleží k nim výloha a jsou rozděleny na dvě menší místnosti. Vhodné pro kancelář finančních poradců, realitní kancelář, cestovní kancelář, prodejnu, boutique apod. Cena je včetně energií, internetu a jednoho parkovacího místa ve dvoře. Pronajímatel nepožaduje kauci. Volné od 1.6.2019. V případě zájmu volejte : Alena Lužná, tel: 776 516 151
Naše nová cena
11 000 Kč
Dodací lhůta (dny) Není uváděno
Realitní makléř: Alena Lužná

 

Cena je včetně energií a internetu

Parametry

Nabídka: Pronájem
Objekt: Kancelář
Okres: Valašské Mezříčí
 

Kariéra

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE.

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies