G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

Pronájem kanceláří

Pronájem kanceláří
Nabízíme k pronájmu 3 kanceláře vybavené internetem a zabezpečovacím systémem s hlídáním prostoru. Kanceláře jsou po rekonstrukci s plastovými okny, zátěžovými koberci a topení s regulací teploty. Kanceláře se nachází v prvním patře. K dispozici 2 parkovací místa Součástí pronájmu je společné pro více kanceláří dámské a pánské WC, kuchyňka s teplou i studenou vodou, jídelním koutem a mikrovlnnou troubou. Vše je pravidelně uklízeno. Kanceláře jsou k pronájmu buď společně, nebo také jednotlivě Ceny pronájmu: Kancelář 23 m²: 3 900,- Kč/měsíčně včetně energií Kancelář 20 m²: 3 400,- Kč/měsíčně včetně energií Kancelář 15 m²: 2 500,- Kč/měsíčně včetně energií K dispozici ihned
Naše nová cena
3 400 Kč
Dodací lhůta (dny) Není uváděno
Realitní makléř: Ing. Rostistav Guryča
 

Kariéra

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE.

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies