G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o.ProdejBytyByty 3+1BYT 3+KK LUHAČOVICE - NOVOSTAVBA REZIDENCE NELA LUHAČOVICE - PRODÁNO

BYT 3+KK LUHAČOVICE - NOVOSTAVBA REZIDENCE NELA LUHAČOVICE - PRODÁNO

BYT 3+KK LUHAČOVICE - NOVOSTAVBA REZIDENCE NELA LUHAČOVICE
KOLAUDACE SE BLÍŽÍ a my Vám můžeme nabídnout aktuálně exkluzivní byt 3+kk s krásným výhledem. Prohlédněte si naši nabídku bytů v Rezidenci Nela v Luhačovicích. Vše najdete na webových stránkách rezidence: www.rezidencenela.cz Nabízíme aktuálně k prodeji nadstandardních byty o velkosti 3+kk v novostavbě bytového domu - Rezidenci Nela. V současné době probíhají dokončovací práce a v září 2020 se bude možné do bytů nastěhovat. Celkem je v domě 14 nadstandardních bytů o velkosti 1+ kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, z nichž větší část je již prodána. Proto neváhejte a pokud máte zájem volejte, nebo pište. Novostavbou Rezidence Nela jsme splnili svůj záměr, jehož cílem bylo vybudovat nejenom místa k bydlení, ale vytvořit domov a komunitu. Domov, kde mohou vyrůst Vaše děti, nebo kde budete odpočívat po náročném pracovním dni, ale také kde prožijete spokojeně léta zaslouženého odpočinku. Volba místa – klidná lokalita lázeňského města Luhačovice s výhledem do krajiny, poblíž centra v docházkové vzdálenosti lázeňské kolonády, obchody, restaurace, supermarket, lékárna, bankomat – 250 m, pošta, plavecký bazén, autobusové i vlakové nádraží – 450 m, ZŠ, MŠ – 500 m, přehrada – 2900 m, přitom v tichu a klidu přírody přímo u lyžařského svahu. Na město i lyžařský svah je z bytovému domu nádherný výhled. Orientace rezidence, výhledy a terasy jsou směrovány převážně na západní stranu. Využijte této nabídky k nadstandardnímu bydlení nebo relaxaci v nádherném lázeňském městě Luhačovice. Výhledově jde v Luhačovicích zřejmě o jednu z posledních možností koupě nových bytů v novostavbě. K bytům je možno přikoupit garáž, venkovní parkovací stání, komerční prostor v přízemí domu, relaxační místnost 1+kk v přízemí byt. domu, vlastní soukromou saunu. V bytech jsou nízké provozní náklady a náklady na bydlení. Energetická náročnost B – velmi úsporná. Každý byt má vlastní elektrický kotel s regulací, vlastní bojler pro ohřev vody. V bytech je podlahové vytápění, radiátory a fun coily. Použitím kvalitních materiálů (vinylové podlahy, dveře s obložkami Sapeli, kvalitní velkoformátové obklady a dlažby, hydromasážní vany, sanitární technika Grohe, dveře do pouzdra JAP, bezpečnostní vstupní dveře do bytů, okna hliníková, velkoplošná, francouzská, portálová, terasy systém Schlluter, kompletní přípravou pro kuch. linku – elektro včetně většího počtu zásuvek, voda a odpady i pro myčku, příprava pro digestoř ve většině bytů i pro ostrůvek, atd.) a šetrným přístupem k životnímu prostředí jsme vytvořili vysoký komfort pro budoucí obyvatele Rezidence Nela. Samozřejmostí je také 14 parkovacích míst. Byty 3+kk se pohybují dle velikosti v cenovém rozmezí 4 750 000 – 5 150 000,- Kč Financování hypotečním úvěrem je zajištěno prostřednictvím výhradního partnera banky ČSOB. Prodej bytů je zajištěn pouze jedním výhradním prodejcem společnosti G2 Reality s.r.o V ukázkách rozvržení některých bytů v REZIDENCI NELA jsou obrázky vybavení ilustrativní
Naše nová cena
4 990 000 Kč
Dodací lhůta (dny) Není uváděno
Realitní makléř: Ing. Rostistav Guryča

 

Rezidence Nela navazuje na vilovou zástavbu ulice Rumunská. Jedná se o klidné místo přitom v docházkové vzdálenosti do centra lázeňského města s nádhernou architekturou Dušana Jurkoviče. Nachází se přímo naproti lyžařského svahu s krásnými výhledy na lyžařský svah a město Luhačovice.

K bytu je možno přikoupit garáž, venkovní parkovací stání, komerční prostor v přízemí domu, relaxační místnost 1+kk v přízemí byt. domu, vlastní soukromou saunu.   Financování hypotečním úvěrem je zajištěno prostřednictvím výhradního partnera banky ČSOB.

 

Orientace rezidence, výhledy a terasy jsou směrovány převážně na západní stranu.

 

V rezidenci je umístěno pouze 14 nadstandardních bytů. Bytový dům je již téměř dokončen. Předpokládaný termín nastěhování červen 2019.

 

V ceně bytů je vybavení ve vyšším standardu: - podlahy: vinylové 1Floor (výběr cca z osmi druhů) - dveře s obložkami SAPELI: v úpravě CPL (výběr z cca dvaceti dekorů), - koupelna:  kvalitní velkoformátové obklady a dlažby, hydromasážní vana, umyvadlo,, baterie Grohe, otopný žebřík, dveře do pouzdra JAP..

 

Kompletní příprava pro kuch. linku – elektro včetně většího počtu zásuvek, voda a odpady i pro myčku, příprava pro digestoř ve většině bytů i pro ostrůvek, atd.

 

Standardem jsou bezpečnostní vstupní dveře do bytů. Okna hliníková, velkoplošná, francouzská, portálová.

Terasy systém Schlluter, atd.

 

Vybavení mimo standard je možné za příplatek u vybraných smluvních partnerů.

 

V bytech jsou nízké provozní náklady a náklady na bydlení.

Energetická náročnost B – velmi úsporná.

Každý byt má vlastní elektrický kotel s regulací, vlastní bojler pro ohřev vody.

 

V bytech je podlahové vytápění, radiátory a fun coily.

 

Prodej zajištěn prostřednictvím výhradního partnera společností G2 Reality s.r.o.

 

Využijte této nabídky k nadstandardnímu bydlení nebo relaxaci v nádherném lázeňském městě Luhačovice s nádherným výhledem.

 

Výhledově jde v Luhačovicích zřejmě o jednu z posledních možností koupě nových bytů v novostavbě.

 

Veškeré informace včetně cen jsou uvedeny na www. rezidencenela.cz.

 

 

 

Parametry

Nabídka: Prodej
Objekt: Byt 3+kk
Okres: Luhačovice
 

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies