G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o.ProdejBytyByty 2+1Prodej bytu 2+1 ve Zlíně , ulice SNP Jižní Svahy

Prodej bytu 2+1 ve Zlíně , ulice SNP Jižní Svahy

Prodej bytu 2+1 ve Zlíně , ulice SNP Jižní Svahy
Jak již je naším zvykem, opět přicházíme s nabídkou koupě bytu v osobním vlastnictví, do kterého si stačí vzít osobní věci a bydlet, prodáváme jej totiž i s kompletním vybavením a zařízením. Jedná se o byt 2+1 po rekonstrukci - zděné jádro, nové elektroinstalace, voda, odpady, stupačky, nové vstupní bezpečnostní dveře v domě po celkové revtalizaci – nová fasáda, zateplení, střecha. Dispozice bytu- 2+1 + šatna. Bezproblémové parkování, poblíž škola, školka, lékaři, obchody, MHD, restaurace, kulturní a sportovní vyžití – to jsou výhody, které Vám nejen usnadní, ale velmi zpříjemní bydlení. Také krásný výhled do okolí a nízké náklady na bydlení jsou bonusem toho bytu. Nastěhovat se můžete hned po prázdninách v září 2020 V případě zájmu neváhejte a volejte nebo pište: Ing. Rostislav Guryča, email: guryca@g2reality.cz, tel.: 776797007
Naše nová cena
2 200 000 Kč
Dodací lhůta (dny) Není uváděno
Realitní makléř: Ing. Rostistav Guryča

Parametry

Nabídka: Prodej
Objekt: Byt 2+1
Okres: Zlín-Jižní Svahy
 

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies