G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o.ProdejRodinné domyProdej domu 4+1 + veranda ve Hvozdné

Prodej domu 4+1 + veranda ve Hvozdné

Prodej domu 4+1 + veranda ve Hvozdné
Prodej dvoupodlažního rodinného domu 4+1+veranda ve Hvozdné. V domě je kompletně zrekonstruováno první patro - plastová okna, podlahy, snížené zateplené stropy, nové omítky, elektřina, zrekonstruované dveře,v koupelně podlahové vytápění a žebřík.Druhé patro je zrekonstruováno částečně - plastová okna, elektřina, K domu patří 2 garáže, jedna větší a jedna menší, skleník, 2 sklepy, dílna a přístavba na zahradní techniku. Vytápění - elektrický kotel, voda užitková ze studny (zahrada a spodní WC) dále obecní vodovod pro zbytek domu. Zděná veranda slouží k příjemnému letnímu posezení, další venkovní zastřešené posezení je za domem v zahradě. Součástí domu je velká půda, ze které je možné zbudovat další bytovou jednotku. V obci je základní škola, mateřská škola, velmi známé divadlo, obchod. Zastávka autobusu cca 150 m od domu. V případě zájmu o více informací volejte ing. Dana Ježová 724 795 698, nebo pište na email jezova@g2reality.cz
Dodací lhůta (dny) Není uváděno
Realitní makléř: Ing. Dana Ježová

Parametry

Nabídka: Prodej
Objekt: Rodinný dům
Okres: Hvozdná
 

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies