G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o.ProdejRodinné domyProdej rodinného domu 2+1 Fryšták

Prodej rodinného domu 2+1 Fryšták

Prodej rodinného domu 2+1 Fryšták
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 2+1 v původním stavu. Dům se nachází v centru města. Je vhodný k rekonstrukci a vybízí svým stávajícím vybavením k zachování retro stylu. V domě se nachází prostorná chodba, 2 pokoje, velká koupelna a kuchyň, kde jsou k dispozici velká kachlová, plně funkční, kamna. V domě je zavedena elektřina i plyn. Voda je k dispozici z vlastní studny, je možno se připojit na obecní vodovod. Zdivo je pevné, místy smíšené. Střecha plechová. Na půdě je velký prostor, umožňující půdní vestavbu dle potřeby. K dispozici je garáž. Dům je napojen na obecní kanalizaci. Velmi doporučuji prohlídku k poznání všech možností, které jsou k dispozici
Naše nová cena
2 500 000 Kč
Dodací lhůta (dny) Není uváděno
Realitní makléř: Ing. Rostistav Guryča

Parametry

Nabídka: Prodej
Objekt: Rodinný dům
Okres: Fryšták
 

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies