G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o.ProdejRodinné domyRD 5+1 Hluk CP 421m2

RD 5+1 Hluk CP 421m2

RD 5+1 Hluk CP 421m2
Zprostředkujeme prodej rodinného domu 5+1 v Hluku 9 km od Uherského Hradiště. Celková plocha 421 m2 z toho zastavěná plocha 260 m2. Dům je ze smíšeného zdiva, střecha sedlová, okna původní. Prošel průběžnými rekonstrukcemi, /nové elektrické rozvody, betonové podlahy/. V domě jsou IS elekřina, voda , kanalizace, vlastní studna, možnost napojení na plynovod. Dispozičně: v pravo vstup, kuchyň, pokoj, samostatné WC, koupelna, pokoj, větší ložnice. Vlevo je další pokoj, ložnice. Na dvorku je umístěna udírna, kde je možné udělat si venkovní posezení. V průjezdu je možné zaparkovat 2 auta. Vhodné k bydlení i podnikání. Zajistíme výhodné financování
Naše nová cena
1 100 000 Kč
Dodací lhůta (dny) Není uváděno

 

Zprostředkujeme prodej rodinného domu 5+1 v Hluku 9 km od Uherského Hradiště. Celková plocha 421 m2 z toho zastavěná plocha 260 m2. Dům je ze smíšeného zdiva, střecha sedlová, okna původní. Prošel průběžnými rekonstrukcemi, /nové elektrické rozvody, betonové podlahy/.  V domě jsou IS elekřina, voda , kanalizace, vlastní studna, možnost napojení na plynovod.

Dispozičně: v pravo vstup, kuchyň, pokoj, samostatné WC, koupelna, pokoj, větší ložnice. Vlevo je další pokoj, ložnice. Na dvorku je umístěna udírna, kde je možné udělat si venkovní posezení. V průjezdu je možné zaparkovat 2 auta. Vhodné k bydlení i podnikání.

Zajistíme výhodné financování

Parametry

Nabídka: prodej
Objekt: RD 5+1
Okres: Uh. Hradiště
 

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies