G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o. ► Rekonstrukce

Rekonstrukce bytů a koupelen - Zlín

Rekonstrukce bytových jader - Zlín

 

G2 Rekonstrukce s.r.o.

Kromě realitních služeb nabízíme také kompletní nebo jen částečné rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytových jader. Tyto rekonstrukce provádí naše firma, zakázky tedy nepřeprodáváme. Z toho plyne velmi výhodná cena pro konečného zákazníka. Rekonstrukce provádíme ve Zlínském kraji – Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Kroměříž a blízké okolí.

Podívejte se na některé rekonstrukce bytů, které jsme v poslední době realizovali.

Naše služby v oblasti rekonstrukcí jsme rozdělili
do 3 kategorií:

 • Rekonstrukce bytů. Kompletní rekonstrukce bytu dle vašich představ včetně demontáže a bouracích prací, odvozu suti, zajištění a montáž nových oken, vyzdění a obložení nového jádra (koupelna a WC) + dodání a montáž zařizovacích předmětů, dále nové rozvody vody, odpadů, elektřiny (kompletně v celém bytě), plynu, nové omítky, sádrokartony, osvětlení, nové podlahy, dveře, vymalování a samozřejmě pečlivý závěrečný úklid. Tyto kompletní, generální rekonstrukce probíhají cca 2 měsíce. Jsme schopni zajistit i kvalitní přechodné ubytování poblíž vašeho bydliště.
 • Rekonstrukce bytového jádra. Rekonstrukce bytových jader se snažíme realizovat co nejrychleji, aby se v bytě dalo brzy bydlet, případně pokud se v něm bydlí, aby bylo omezení co nejkratší a omezovalo co nejméně.
  Průběh: demontáž a bourací práce, odvoz odpadu a suti, vyzdění nového jádra (koupelna a WC), nové rozvody vody, odpadů, elektřiny a plynu, dále obložení dle přání zákazníka + dodání a montáž zařizovacích předmětů. Samozřejmostí je důkladný závěrečný úklid.
 • Rekonstrukce koupelen. Předěláme vám koupelnu, jak si budete přát. Včetně rozvodů, obkladů, dodání pračky, sušičky, nové vany či umyvadla apod. Na závěr vše důkladně uklidíme.

Jak rekonstrukce bytu probíhá

V první řadě nás kontaktujte. Obratem vám vaši poptávku naceníme a zdarma se s vámi sejdeme. Po konzultaci a poradenství přichází samotná rekonstrukce.

 • Vybouráme, co je potřeba (bytové jádro, příčky, podlahy aj.), zajistíme odvoz a likvidaci odpadu.
 • Následuje výstavba nového jádra, elektroinstalace, rozvody vody, topení a plynu, obklady, sádrokartony apod.
 • Dalším krokem bývají nové omítky a vymalování bytu.
 • Po vymalování přichází na řadu kompletování elektra (světla, zásuvky, vypínače, aj.) a zařizovacích předmětů koupelny (instalace vany, sprch. koutu a nábytku, kuchyňské linky, apod.
 • Dále montáž nové podlahy, dodání a montáž interiérových a vstupních dveří.
 • Dáváme si záležet také na pečlivém závěrečném úklidu, který naši práci podtrhne a vy máte k dispozici nový a čistý byt.

Máte-li jakékoliv dotazy k našim rekonstrukcím ve Zlínském kraji, kontaktujte nás! Těšíme se na spolupráci.

 

Kariéra

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE.

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies