G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o. ► Výkupy nemovitostí

Výkupy nemovitostí

 

  • Chcete rychle prodat Vaši nemovitost a nečekat na peníze z prodeje 4 a více měsíců? Potřebujete rychlé peníze? Nabízíme řešení:

    • Vykoupíme Vaši nemovitost, která může být i zadlužená nebo s exekucí, až za 120 % odhadu tržní ceny. Po dohodě o ceně vyplatíme až 10 % z dohodnuté  částky okamžitě jako zálohu. Zbylou část do 48 hod. po předložení potřebných dokladů.

    • Zdarma garantujeme vyřízení veškerých právních služeb spojených s výkupem nemovitosti (kupní smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí kupní, návrh na vklad do katastru nemovitostí, připravíme znalecký posudek, daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí, zařídíme přepis energií (voda, elektřina, plyn, aj.).

    • Vykupujeme veškeré nemovitosti (domy, byty, pozemky, komerční objekty, chaty, lesy, aj.)

    • Výkup může sloužit i jako vyřešení letitých majetkoprávních vztahů, kdy například jednu nemovitost vlastní více majitelů (podílníků), kteří se nemohou dohodnout na prodeji nebo v případě vypořádání dědictví.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře zde.

 

Kariéra

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE.

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies