G2 Reality s.r.o.

e-mail: info@g2reality.cz

G2 Reality s.r.o.RekonstrukceBYT 3+1 ZLÍN CENTRUM, ULICE DÍLY II- Realizace 2017

BYT 3+1 ZLÍN CENTRUM, ULICE DÍLY II- Realizace 2017

BYT 3+1 ZLÍN CENTRUM, ULICE DÍLY II
Kompletní rekonstrukce bytu 3+1 ve Zlíně v centru, ulice Díly II. Rekonstrukce provedena dle návrhu naší společnosti. Dispozice: prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem s přípravou k instalaci kuchyňské linky, velký dětský pokoj, ložnice, kuchyň, nová zděná koupelna se sprch. koutem a WC o rozměrech 2,5 x 3 metry. V bytě vznikl vybouráním příček nový prostor odpovídající požadavkům na současné moderní bydlení. Byly minimalizovány plochy chodeb a o toto místo byly zvětšeny místnosti a koupelna, čímž došlo k vytvoření velkého prostoru obývacího pokoje a kuchyně a prostorné koupelny o rozměrech cca 3 x 2,5 metru. Realizována nová celková elektroinstalace, nová voda a odpady, nové omítky, nové sádrokartonové stropy a některé stěny, nová plastová okna s vnitřními i vnějšími parapety, nové žaluzie, nové radiátory, nová plovoucí podlaha, nové interiérové dveře s obložkami, nové LED osvětlení, nová koupelna a WC s oknem, atd.
Dodací lhůta (dny) Není uváděno
Realitní makléř: Ing. Rostistav Guryča

 

Kompletní rekonstrukce bytu 3+1 ve Zlíně v centru, ulice Díly II. Rekonstrukce provedena dle návrhu naší společnosti. Dispozice: prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem s přípravou k instalaci kuchyňské linky, velký dětský pokoj, ložnice, kuchyň, nová zděná koupelna se sprch. koutem a WC o rozměrech 2,5 x 3 metry.
V  bytě vznikl vybouráním příček nový prostor odpovídající požadavkům na současné moderní bydlení. Byly minimalizovány plochy chodeb a o toto místo byly zvětšeny místnosti a koupelna, čímž došlo k vytvoření velkého prostoru obývacího pokoje a kuchyně a prostorné koupelny o rozměrech cca 3 x 2,5 metru. Realizována nová celková elektroinstalace, nová voda a odpady, nové omítky, nové sádrokartonové stropy a některé stěny, nová plastová okna s vnitřními i vnějšími parapety, nové žaluzie, nové radiátory, nová plovoucí podlaha, nové interiérové dveře s obložkami, nové LED osvětlení, nová koupelna a WC s oknem, atd. 

Realizace 2017

Parametry

Nabídka: rekonstrukce
Objekt: byt
Okres: Zlín

podkategorie --> Realizováno

podkategorie --> Nabízíme

podkategorie --> Připravujeme

 

Kariéra

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE.

Vyhledávání

detailně

Kontakt

Ing. Rostislav Guryča
jednatel RK a finanční poradce
tel:+420 776 797 007
e-mail: guryca@g2reality.cz

 

Bc. Andrea Guryčová
asistentka jednatele
tel: +420 725 510 303
e-mail: gurycova@g2reality.cz

Novinky

Vykupujeme nemovitosti, převážně byty ve Zlínském kraji. Nabídneme nejlepší cenu! Vyplatíme až 120 % ze znaleckého posudku. Platba ihned, v hotovosti.

Nově připravujeme k prodeji další byty 3+1 ve Zlíně na Jižních svazích, byt 1+kk ve Zlíně na Družstevní, 1+kk ve Zlíně na Podhoří, byt 2+1 v Uherském Brodě, nadstandardní rodinný dům v Bojkovicích, atd.. Vše po nově provedené, kompletní rekonstrukci. Více v připravujeme.

Z důvodu rozšíření společnosti hledáme schopné REALITNÍ MAKLÉŘE pro oblast Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Luhačovice, Vsetín, Kroměříž.

Práce na ŽL, zkrácený úvazek, případně na DPP. Nabízíme až 60 % z čisté provize. Pro více informací kontaktujte p. Guryču na tel.: 776 797 007..

G2 Rekonstrukce s.r.o. z důvodu rozšiřování společnosti přijme schopné zedníky - obkladače a pomocné dělníky. Celoroční práce v bytech a interiérech. Práce na DPP nebo ŽL. Mzda dohodou. Podmínka vlastní auto. Nástup možný ihned ! Více info na tel.: 776 797 007

Reality Zlín - G2 Reality s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@g2reality.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies